satın almak BYCHPS ile STD100N03LT4
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 1V @ 250µA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D-Pak |
| Dizi: | STripFET™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 5.5 mOhm @ 40A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 110W (Tc) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Diğer isimler: | 497-4749-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | STD100N03LT4 |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2060pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 27nC @ 5V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 30V 80A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D-Pak |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 30V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 30V 80A DPAK |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 80A (Tc) |