satın almak BYCHPS ile STM8L151F3P6TR
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP |
| hız: | 16MHz |
| Dizi: | STM8L EnergyLite |
| RAM Boyutu: | 1K x 8 |
| Program Bellek Türü: | FLASH |
| Program Bellek Boyutu: | 8KB (8K x 8) |
| Çevre Birimleri: | Brown-out Detect/Reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diğer isimler: | 497-11495-2 |
| osilatör türü: | Internal |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| G / Ç sayısı: | 18 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | STM8L151F3P6TR |
| Genişletilmiş Açıklama: | STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP |