satın almak BYCHPS ile STP80NF55-08AG
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | - |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | - |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220 |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | - |
| Güç Tüketimi (Max): | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 |
| Diğer isimler: | 497-17149 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Üretici parti numarası: | STP80NF55-08AG |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | - |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 112nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 55V 80A Through Hole TO-220 |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 55V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 55V 80A TO220 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 80A |