satın almak BYCHPS ile STW58N60DM2AG
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±25V |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-247 |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101, MDmesh™ |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 60 mOhm @ 25A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 360W (Tc) |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-247-3 |
| Diğer isimler: | 497-16131-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 24 Weeks |
| Üretici parti numarası: | STW58N60DM2AG |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 4100pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 90nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 600V 50A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-247 |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 600V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 600V 50A |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 50A (Tc) |