satın almak BYCHPS ile SY100EP111UTG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.375 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| tip: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-TQFP (7x7) |
| Dizi: | 100EP, Precision Edge® |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 2:10 |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 32-TQFP |
| Çıktı: | LVECL, LVPECL |
| Diğer isimler: | 576-1364 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SY100EP111UTG |
| Giriş: | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Frekans - Max: | 3GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 3GHz 32-TQFP |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC CLK BUFFER 2:10 3GHZ 32TQFP |
| Email: | [email protected] |