satın almak BYCHPS ile SY100H646LJC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Dizi: | Precision Edge® |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 2:8 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-LCC (J-Lead) |
| Çıktı: | TTL |
| Diğer isimler: | 576-3287-5 SY100H646LJC-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici parti numarası: | SY100H646LJC |
| Giriş: | PECL, TTL |
| Frekans - Max: | 160MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 160MHz 28-LCC (J-Lead) |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC CLK BUFFER 2:8 160MHZ 28PLCC |
| Email: | [email protected] |