satın almak BYCHPS ile SY58036UMG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-MLF® (5x5) |
| Dizi: | Precision Edge® |
| Oran - Giriş: Çıkış: | 2:6 |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| Çıktı: | LVPECL |
| Diğer isimler: | 0360BU00MFGT01 576-1393 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SY58036UMG |
| Giriş: | CML, LVDS, PECL |
| Frekans - Max: | 7GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 7GHz 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| Diferansiyel - Giriş: Çıkış: | Yes/Yes |
| Açıklama: | IC CLK BUFFER 2:6 7GHZ 32MLF |
| Email: | [email protected] |