satın almak BYCHPS ile TA810PW470RJ
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Powerchip® |
| Boyut / Boyut: | 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm) |
| Dizi: | Power Chip® TA |
| Direnç (Ohm): | 470 |
| Güç (Watt): | 10W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | OHTA810PW470RJ OHTA810PW470RJ-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 180°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TA810PW470RJ |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.020" (25.91mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film |
| Açıklama: | RES 470 OHM 10W 5% RADIAL |