satın almak BYCHPS ile TAP800K1R0E
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±10% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±150ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) |
| Dizi: | TAP800 |
| Direnç (Ohm): | 1 |
| Güç (Watt): | 800W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Box |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TAP800K1R0E |
| kurşun Stil: | M5 Threaded |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.280" (32.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 1 OHM 10% 800W |