satın almak BYCHPS ile TISP4180M3LMR-S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - State hakkında: | 3V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 145V |
| Gerilim - breakover: | 180V |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | TISP4180M3LMR-S |
| Açıklama: | SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 220A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 50A |
| Güncel - Tut (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 65pF |