satın almak BYCHPS ile TL122K47R0
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±10% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±250ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 4.803" L x 1.012" W (122.00mm x 25.70mm) |
| Dizi: | TL |
| Direnç (Ohm): | 47 |
| Güç (Watt): | 202W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Modular |
| Diğer isimler: | OHTL122K47R0 OHTL122K47R0-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TL122K47R0 |
| kurşun Stil: | Quick Connects, 0.250" (6.35mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 47 OHM 10% 202W |