satın almak BYCHPS ile TL4050C50QDBZRQ1
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit): | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Çıkış (Max): | - |
| Gerilim - Giriş: | - |
| Hata payı: | ±0.5% |
| sıcaklık Katsayısı: | 50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-3 |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q100 |
| referans Tipi: | Shunt |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| çıkış Tipi: | Fixed |
| Diğer isimler: | 296-24862-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz: | 93µVrms |
| Gürültü - 0.1Hz ila 10Hz: | - |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TL4050C50QDBZRQ1 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3 |
| Açıklama: | IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 |
| Güncel - Tedarik: | - |
| Akım - Çıkış: | 15mA |