satın almak BYCHPS ile TLV2217-25PWG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3 V ~ 12 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | TLV2217-25PWG4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 500mA 20-TSSOP |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.5V 0.5A 20TSSOP |
| Akım - Çıkış: | 500mA |