satın almak BYCHPS ile TLV320AIC3107IYZFT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 1.525 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| tip: | Stereo Audio |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 42-DSBGA |
| Sigma Delta: | Yes |
| Dizi: | - |
| S / N Oranı, ADC / DAC (db) Tipi: | 92 / 96 |
| Çözünürlük (Bit): | 24 b |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 42-UFBGA, DSBGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| ADC / DAC sayısı: | 2 / 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TLV320AIC3107IYZFT |
| Genişletilmiş Açıklama: | Stereo Audio Interface 24 b I²C, Serial 42-DSBGA |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Tipi: | 91 / 92 |
| Açıklama: | IC LP STEREO CODEC I2C 42DSBGA |
| veri Arabirimi: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |