satın almak BYCHPS ile TM4C1297NCZADI3R
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 212-NFBGA (10x10) |
| hız: | 120MHz |
| Dizi: | Tiva™ C |
| RAM Boyutu: | 256K x 8 |
| Program Bellek Türü: | FLASH |
| Program Bellek Boyutu: | 1MB (1M x 8) |
| Çevre Birimleri: | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motion Control PWM, POR, PWM, WDT |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 212-VFBGA |
| osilatör türü: | Internal |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| G / Ç sayısı: | 140 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TM4C1297NCZADI3R |
| Genişletilmiş Açıklama: | ARM® Cortex®-M4F Tiva™ C Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 212-NFBGA (10x10) |