satın almak BYCHPS ile TMA36S-L
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 600V |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1.5V |
| triyak Tipi: | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220F |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 Full Pack |
| Diğer isimler: | TMA36S-L DK |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TMA36S-L |
| Genişletilmiş Açıklama: | TRIAC Standard 600V 3A Through Hole TO-220F |
| Açıklama: | TRIAC 600V 3A |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 3A |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 30A, 32A |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 20mA |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |