satın almak BYCHPS ile TMOV34S751M
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 1200V (1.2kV) |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 1080V (1.08kV) |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 1320V (1.32kV) |
| Dizi: | TMOV® 34S |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 970VDC |
| Maksimum AC Volt: | 750VAC |
| Üretici parti numarası: | TMOV34S751M |
| Enerji: | 1200J |
| Açıklama: | VARISTOR 1200V 40KA SQUARE 34MM |
| Akım - dalgalanma: | 40kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 1800pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |