satın almak BYCHPS ile TN805-800B
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On: | 1.6V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 800V |
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1.3V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D-Pak |
| Dizi: | - |
| SCR Tipi: | Standard Recovery |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | TN805-800B |
| Genişletilmiş Açıklama: | SCR 800V 8A Standard Recovery Surface Mount D-Pak |
| Açıklama: | SCR 8A 5MA 800V DPAK |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 8A |
| Güncel - Devlet On (It (AV)) (Max): | 5A |
| Güncel - Devlet (Max) Kapalı: | 5µA |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 70A, 73A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 25mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 5mA |