satın almak BYCHPS ile TO3316-102M
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | TO3316 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 60 @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | TO3316-102M |
| İndüktans: | 1mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.209" (5.30mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 2MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1mH Unshielded Inductor 300mA 3 Ohm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 3 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 300mA |