satın almak BYCHPS ile TPA032D03DCA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 8 V ~ 14 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-HTSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Diğer isimler: | 296-2463-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 10W x 1 @ 4 Ohm; 50mW x 2 @ 32 Ohm |