satın almak BYCHPS ile TPS3808G12DRVT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Eşik: | 1.12V |
|---|---|
| tip: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-SON (2x2) |
| Dizi: | - |
| Timeout Reset: | Adjustable/Selectable |
| Reset: | Active Low |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | Open Drain or Open Collector |
| Diğer isimler: | 296-19294-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Gerilimler sayısı İzlenen: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TPS3808G12DRVT |
| Genişletilmiş Açıklama: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 6-SON (2x2) |
| Açıklama: | IC VOLT SUPERVISOR 1.2V 6SON |
| Email: | [email protected] |