satın almak BYCHPS ile TPS7250QDG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 5.41 V ~ 10 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.19V @ 250mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOIC |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TPS7250QDG4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V 250mA 8-SOIC |
| Açıklama: | IC REG LDO 5V 0.25A 8SOIC |
| Akım - Çıkış: | 250mA |