satın almak BYCHPS ile TR2/C515S-1.6-R
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) |
| Dizi: | C515 |
| Tepki Süresi: | Slow |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Diğer isimler: | TR2-C515S-1-6-R |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 35.156 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TR2/C515S-1.6-R |
| sigorta Tipi: | Cartridge, Glass |
| Açıklama: | FUSE GLASS 1.6A 250VAC 2AG |
| DC Soğuk Direnci: | 0.09 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 1.6A |
| Renk: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 100A |