satın almak BYCHPS ile TRF600-150-R2-B-0.5
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 250V (600V Int) |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 3s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, TRF600 |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 17 Ohm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 7 Ohm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | RF0023-000 TRF600-150R2B0.5 TRF600-150R2B0.5-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TRF600-150-R2-B-0.5 |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | POLYSWITCH PTC RESET 0.15A HOLD |
| Güncel - Trip (It): | 300mA |
| Güncel - Max: | 3A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 150mA |
| Onaylar: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |