satın almak BYCHPS ile TS12A44513PWRG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 2.7 V ~ 12 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Süresi (Ton, Toff) (Maks.): | 75ns, 45ns |
| Anahtar Devresi: | SPST - NO/NC |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TSSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 10 Ohm |
| Devre sayısı: | 4 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 1:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TS12A44513PWRG4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-TSSOP |
| Açıklama: | IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP |
| Akım - Sızıntı (IS (kapalı)) (Maks.): | 1nA |
| Diyafoni: | - |
| Şarj Enjeksiyonu: | -10.5pC |
| Kanaldan Kanalla Eşleştirme (ΔRon): | 2.5 Ohm (Max) |
| Kanal Kapasitesi (CS (kapalı), CD (kapalı)): | 8pF, 8pF |
| -3dB Bant Genişliği: | 530MHz |