satın almak BYCHPS ile TS68C000VR10A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - I / O: | 5.0V |
|---|---|
| USB: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 68-CPGA (26.92x26.92) |
| hız: | 10MHz |
| Dizi: | - |
| Güvenlik özellikleri: | - |
| SATA: | - |
| RAM Denetleyicileri: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 68-CPGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Çekirdek Sayısı / Otobüs Genişliği: | 1 Core, 16/32-Bit |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | TS68C000VR10A |
| Grafik Hızlandırma: | No |
| Genişletilmiş Açıklama: | 68000 Microprocessor IC - 1 Core, 16/32-Bit 10MHz 68-CPGA (26.92x26.92) |
| Ethernet: | - |
| Ekran ve Arabirim Kontrolörleri: | - |
| Açıklama: | IC MPU 68000 10MHZ 68CPGA |