satın almak BYCHPS ile TV06B480J-HF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 48V |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 77.4V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 53.3V |
| Tek Yönlü Kanallar: | 1 |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMB (DO-214AA) |
| Dizi: | - |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 600W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | TV06B480J-HF |
| Açıklama: | TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 7.75A |