satın almak BYCHPS ile TWW5JR15E
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±5% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±400ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Radial Lead |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) |
| Dizi: | TWW |
| Direnç (Ohm): | 0.15 |
| Güç (Watt): | 5W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 275°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TWW5JR15E |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.024" (26.00mm) |
| Özellikler: | Flame Proof, Safety |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.15 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound |
| Açıklama: | RES 0.15 OHM 5W 5% RADIAL |