satın almak BYCHPS ile TX2SA-12V-TH
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 9 VDC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 1.2 VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC, 220VDC - Max |
| Dizi: | TX-TH |
| Yayın Saati: | 4ms |
| röle Tipi: | General Purpose |
| paketleme: | Tube |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Zaman İşlet: | 4ms |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TX2SA-12V-TH |
| Özellikler: | 7.5A Inrush, Sealed-Fully |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Surface Mount |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 2A |
| İletişim Malzeme: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 12VDC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | 1.03 kOhms |
| bobin Gücü: | 140 mW |
| Bobin Mevcut: | 11.7mA |