satın almak BYCHPS ile UAL25-1KF8
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±20ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) |
| Dizi: | UAL |
| Direnç (Ohm): | 1k |
| Güç (Watt): | 25W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Box |
| Diğer isimler: | 696-1498 UAL-25 1000 OHM 1% UAL-25-1000F UAL-25-1000F-ND UAL25-1KF8-ND UAL251KF8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 275°C |
| Üretici parti numarası: | UAL25-1KF8 |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.575" (14.60mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 1K OHM 1% 25W |