satın almak BYCHPS ile UAL5-200RF8
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±20ppm/°C |
| Boyut / Boyut: | 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) |
| Dizi: | UAL |
| Direnç (Ohm): | 200 |
| Güç (Watt): | 7.5W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Box |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 275°C |
| montaj Özelliği: | Flanges |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UAL5-200RF8 |
| kurşun Stil: | Solder Lugs |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Özellikler: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Açıklama: | RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W |