satın almak BYCHPS ile UBT1K470MPD1TD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 80V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | UBT |
| titrek elektrik akımı: | 240mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-13111-1 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UBT1K470MPD1TD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 800 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL |
| kapasitans: | 47µF |