satın almak BYCHPS ile UBT2A100MPD1TD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | UBT |
| titrek elektrik akımı: | 75mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-13113-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UBT2A100MPD1TD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| kurşun Aralığı: | 0.138" (3.50mm) |
| Empedans: | 1.5 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 10µF |