UBT2E330MHD
UBT2E330MHD
Parça Numarası:
UBT2E330MHD
Üretici firma:
Nichicon
Açıklama:
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Veri Sayfası:
1.UBT2E330MHD.pdf2.UBT2E330MHD.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile UBT2E330MHD
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:250V
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:0.492" Dia (12.50mm)
Dizi:UBT
titrek elektrik akımı:171mA @ 120Hz
polarizasyon:Polar
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial, Can
Çalışma sıcaklığı:-40°C ~ 125°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:18 Weeks
Üretici parti numarası:UBT2E330MHD
Ömür boyu @ Sıcaklık.:2000 Hrs @ 125°C
kurşun Aralığı:0.197" (5.00mm)
Empedans:-
Yükseklik - Oturmalı (Max):1.063" (27.00mm)
Genişletilmiş Açıklama:33µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Açıklama:CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
kapasitans:33µF