satın almak BYCHPS ile UCC2917N
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 15 V ~ 1000 V |
|---|---|
| tip: | Hot Swap Controller |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-PDIP |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | Auto Retry, Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Diğer isimler: | 296-12249-5 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | UCC2917N |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Özellikler: | UVLO |
| Özellik Pinleri: | CT, FLTOUT, /LATCH, MAXI, PLIM, /SHTDWN, (VREF,/CATFLT) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 16-PDIP |
| Açıklama: | IC PWR MGR POS-FLT HOTSWP 16DIP |
| Güncel - Tedarik: | 5mA |
| Akım - Çıkış (Max): | - |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |