satın almak BYCHPS ile UCC3808N-1G4
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 8.3 V ~ 14 V |
|---|---|
| Gerilim - Çalıştırma: | 12.5V |
| Gerilim - Arıza: | - |
| Topoloji: | Push-Pull |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-PDIP |
| Dizi: | - |
| Güç (Watt): | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış izolasyonu: | Isolated |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UCC3808N-1G4 |
| İç Anahtarı (ler): | No |
| Frekans - Anahtarlama: | 1MHz |
| Hata Koruması: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Converter Offline Push-Pull Topology 1MHz 8-PDIP |
| Görev döngüsü: | 50% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR ISO PWM CM 8DIP |
| Kontrol Özellikleri: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |