satın almak BYCHPS ile UCC383T-3G3
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 9V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.5V @ 3A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220-3 |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UCC383T-3G3 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 3A TO-220-3 |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V 3A TO220-3 |
| Akım - Çıkış: | 3A |
| Akım - Limiti (Min): | 4A |
| Email: | [email protected] |