satın almak BYCHPS ile UEP1H2R2MDD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Dizi: | UEP |
| titrek elektrik akımı: | 18mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Bi-Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-14982 UEP1H2R2MDD-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UEP1H2R2MDD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.079" (2.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |