satın almak BYCHPS ile UES1C102MHM1TO
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Dizi: | UES |
| titrek elektrik akımı: | - |
| polarizasyon: | Bi-Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-10817-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UES1C102MHM1TO |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 1000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.043" (26.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitans: | 1000µF |