satın almak BYCHPS ile UJB0L273THD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 5.5V |
|---|---|
| Hata payı: | -10%, +50% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Dizi: | JB |
| titrek elektrik akımı: | - |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | UJB0L273THD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 1000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | 200 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.476" (37.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 27000µF 5.5V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 27000UF 5.5V RADIAL |
| kapasitans: | 27000µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |