satın almak BYCHPS ile ULV2C150MNL1GS
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 160V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | ULV |
| titrek elektrik akımı: | 50mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 493-6732-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ULV2C150MNL1GS |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 15UF 20% 160V SMD |
| kapasitans: | 15µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |