satın almak BYCHPS ile UMV1HR47MFD1TP
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Dizi: | UMV |
| titrek elektrik akımı: | 3.8mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-10336-2 493-10336-2-ND 493-10336-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | UMV1HR47MFD1TP |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.059" (1.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.47µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 0.47µF |