satın almak BYCHPS ile UP04878G0L
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 1.5V @ 1µA |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SSMini6-F2 |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 12 Ohm @ 10mA, 4V |
| Güç - Max: | 125mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-563, SOT-666 |
| Diğer isimler: | UP04878G0LTR |
| Çalışma sıcaklığı: | 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | UP04878G0L |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 12pF @ 3V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | - |
| FET Tipi: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET Özelliği: | Logic Level Gate |
| Genişletilmiş Açıklama: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 50V 100mA 125mW Surface Mount SSMini6-F2 |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 50V |
| Açıklama: | MOSFET 2N-CH 50V .1A SSMINI-6 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 100mA |
| Email: | [email protected] |