satın almak BYCHPS ile UPJ1V152MHD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 35V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | UPJ |
| titrek elektrik akımı: | 2.12A @ 120Hz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | 493-5559 UPJ1V152MHD-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UPJ1V152MHD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | 29 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.634" (41.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1500µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL |
| kapasitans: | 1500µF |