satın almak BYCHPS ile UPS2E220MHD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 250V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Dizi: | UPS |
| titrek elektrik akımı: | 155mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UPS2E220MHD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 22µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL |
| kapasitans: | 22µF |