satın almak BYCHPS ile UPS2W010MPD
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | UPS |
| titrek elektrik akımı: | 18mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 19 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UPS2W010MPD |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |