satın almak BYCHPS ile UPW1A103MHH
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 10V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Dizi: | UPW |
| titrek elektrik akımı: | 3.128A @ 120Hz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | UPW1A103MHH |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | 15 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.398" (35.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL |
| kapasitans: | 10000µF |