UPW1H222MHD
UPW1H222MHD
Parça Numarası:
UPW1H222MHD
Üretici firma:
Nichicon
Açıklama:
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Veri Sayfası:
1.UPW1H222MHD.pdf2.UPW1H222MHD.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile UPW1H222MHD
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:50V
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:0.709" Dia (18.00mm)
Dizi:UPW
titrek elektrik akımı:2.635A @ 120Hz
polarizasyon:Polar
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial, Can
Diğer isimler:493-1923
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:17 Weeks
Üretici parti numarası:UPW1H222MHD
Ömür boyu @ Sıcaklık.:8000 Hrs @ 105°C
kurşun Aralığı:0.295" (7.50mm)
Empedans:23 mOhm
Yükseklik - Oturmalı (Max):1.398" (35.50mm)
Genişletilmiş Açıklama:2200µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Açıklama:CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
kapasitans:2200µF