satın almak BYCHPS ile UPW2C221MRH6
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 160V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Dizi: | UPW |
| titrek elektrik akımı: | 500mA @ 120Hz |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | UPW2C221MRH6 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.220" (31.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL |
| kapasitans: | 220µF |