URZ1H330MDD
URZ1H330MDD
Parça Numarası:
URZ1H330MDD
Üretici firma:
Nichicon
Açıklama:
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Veri Sayfası:
1.URZ1H330MDD.pdf2.URZ1H330MDD.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile URZ1H330MDD
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:50V
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:0.248" Dia (6.30mm)
Dizi:URZ
titrek elektrik akımı:85mA @ 120Hz
polarizasyon:Polar
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:Radial, Can
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
bağlantı Tipi:Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:16 Weeks
Üretici parti numarası:URZ1H330MDD
Ömür boyu @ Sıcaklık.:1000 Hrs @ 105°C
kurşun Aralığı:0.098" (2.50mm)
Empedans:-
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.413" (10.50mm)
Genişletilmiş Açıklama:33µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Açıklama:CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
kapasitans:33µF